Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Участници и права

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Участници и права

    Всичко с форумите и правата би трябвало да е готово, пишете тук ако някой не вижда каквото трябва или пък вижда каквото не трябва
    Също и ако има някаква промяна в отборите за да мога да направя нужните корекции.
    <<..........>>

    #2
    Ок, благодаря много, Деймос. Тук ще сложа списък с разпределението по отбори и ще го допълвам при промяна. Който си види името в съответният отбор, би трябвало да вижда и под-форума на отбора си (България за българския отбор; Турция за турския (колко предвидимо, нали?)). Ако има проблем, това е темата за споделянето му .
    С "?" са отбелязани незаетите места в отбора.

    БЪЛГАРСКИ ОТБОР

    главнокомандващ: Пилот
    началник на ВМС: Odzava
    началник на ВВС: ?
    оперативни командири на сухопътните сили:
    1. Sailor_Malan
    2. Kramer
    3. ?

    Към отбора са включени: Paskal, Amazon, bonebiter , sizarieldoR(позициите им тепърва ще се уточняват)

    щабни съветници: Odzava

    ТУРСКИ ОТБОР

    главнокомандващ: Kont
    началник на ВМС: Сун Дзъ
    началник на ВВС: Warlord

    корпусен командир: ?
    корпусен командир: Mirovk
    корпусен командир: NikolayPeychev

    Към отбора е включен Spellbreaker

    щабни съветници: 1951, Silent Warrior

    ---------------------------------------------------------------------------------------

    НЕРАЗПРЕДЕЛЕНИ:
    ("неразпределени" защото аз ще реша в кой отбор да ги сложа, в зависимост от това къде не достигат хора)
    Last edited by gollum; 05-04-2012, 16:13.

    Comment


      #3
      Аз съм кандидат за българския отбор, за оперативен командващ на СВ на странджанския театър
      Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

      Comment


        #4
        Добавих новите участници към съответните отбори.
        <<..........>>

        Comment


          #5
          Аз бих желал да съветвам турския отбор.

          ПП
          Не съм отварял секретния форум!
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            #6
            Ок, 1951, ще помоля Деймос когато може, ще те премести в техния списък.

            Comment


              #7
              Е , вече сме в играта! Не намирам емотиконите, но си представете нещо самодоволно, усмихнато и намигащо !
              Успехи и приятни забавления на всички!
              За осъдените на живот и смъртта е приключение!

              Comment


                #8
                Благодарим Оргенерал ефенди
                Айде бе няма ли още желаещи? Само 5 човека ли сме?
                Малко за надъхване така
                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                Кървава зора вестява страшен бой и кървав път, готови пак за нова слава Рилци в бой ще полeтят ! Пред стените Булаирски в неравна люта бран ние славно победихме в боя тебе, вража зган!Тежки гаубици тряскат крачи полкът Рилски твърд! Нас гранати хич не стряскат нас не плаши даже смърт.

                Comment


                  #9
                  И аз искам да участвам , няма значение от кой отбор.
                  Sub sole nihil novi est

                  Comment


                    #10
                    Спокойно, Селйър, и без друго има време докато съм готов с всичко, така че и хора ще се намерят (вече имам двама, които ще разпределя в зависимост от това къде не достигат хора: Мировк и Кухулин, така че две места са ми "заети").

                    Comment


                      #11
                      Изявявам желание за оперативен командир на Маришкото направление /от наша страна/.

                      Comment


                        #12
                        Ама моля ви се, заповядайте и в "Кърмъзъ Тийм"!
                        При нас е весело!
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          #13
                          Питане към Голъм - доколкото виждам посредниците ще бъдат нещо като началник-щабове. Те ли ще водят обстановката на картата? Ако е така играта ще върви добре, оперативните командири ще използват картата за докладване по координати и пунктове, като няма да нанасят действията си, а посредникът ще ги нанася. Така ли е замислено? Ако е така ще е "ок".
                          Щото като играхме преди две години "Панцершлахт" губехме доста време при нанасянето на картите.
                          Last edited by Kramer; 02-03-2012, 21:59.

                          Comment


                            #14
                            То "посредниците" са представени в единствено число . Да, аз ще "водя" картата. Всъщност, в множествено число, защото ще използваме две карти. Едната е "тактическа" и покрива областта на сухопътни действия, другата е "оперативна", обхваща цялата "сцена", на която ще действате. При първата квадрантите са 4 на 4 км (с допълнително разграфяване 2 на 2 км). При втората са 10 на 10 км. Втората ще се ползва за въздушните и морските действия и неща като логистика и прочее. Картите ще са готови някъде в средата на идната седмица. Абе, до края й най-късно. Дотогава ще имате и пълния списък със силите си без допълнителните поръчки. Надявам се да съм завършил и правилата (то няма чак толкова много, но...).
                            После ми трябва още седмица-две (надявам с) за довършване на калкулаторите и други довършителни работи. Живот и здраве, може да сме почнали маневрите преди април, но да не обещавам голяма дума.

                            Comment


                              #15
                              Здравейте, аз също изявявам желание да участвам. Нямам почти никакъв опит, но след като всички ОК на Сухопътните сили са заети, мисля да кандидатствам за ОК на българските ВВС. Знам, че това ще бъде една отговорна задача, но не мисля, че ще мога да се справя с някой друг от свободните постове.

                              Comment

                              Working...
                              X