Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как не се прави тема или Договор между Австро-Унгария и Османската империя

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Как не се прави тема или Договор между Австро-Унгария и Османската империя

    Може ли да ми разясните. Бях на олимпиада и дадоха карта за определяне. В нея бяха показани две български държави. До колкото разбрах това е някакъв договор между Австро-Унгария и Османска империя. Искам да разбера какви са тези договори между империите и през коя година се говори
    Last edited by gollum; 23-02-2011, 09:12. Причина: печатни и правописни грешки.

    #2
    e на това се вика алтернативка

    Comment


      #3
      Ако искаш алтернативка може да го кажем така какво би станало ако договора бе успял.
      Last edited by gollum; 23-02-2011, 09:13. Причина: правописни грешки

      Comment


        #4
        Ужас. Тая тема ми бърка в здравето. Danger, като те чета, си мисля, че някой трябва да застреля даскала ти по история и да обеси тоя по български.

        Коя беше картата?
        1.

        или
        2.
        Луд на шарено се радва - цивилен блог

        Comment


          #5
          Danger, две неща.

          Първо. Моля те, ако искаш да пишеш в този форум, обръщай повечко внимание на печатните е правописни грешки. Никак не е трудно - има си софтуер (можеш да си добавиш такъв към браузъра) специално за тази работа, ако не друго.

          Второ. Така тема не се формулира, независимо в кой раздел ще я пускаш. Дори и въпрос да задаваш, не е лошо да добавиш нещо по-конкретно.
          А за раздел Алтернативна история пък си има специализирани правила, както вече съм ти напомнял, така че за там тази тема въобще не става.
          Ако отново решиш да отваряш нова тема, то първо помисли в кой раздел трябва да я сложиш - тази не бе на мястото си. Второ, постарай се малко да я оформиш така че поне да е читаема, пък и ако може да става ясно какво питаш, няма да е лошо.

          Comment

          Working...
          X