Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    World of tanks

    WoT - go on the official website, watch realistic videos of the best MMO game. Choose to play online multiplayer after the registration or download it for free on your PC.


    Страхотна игра с танкове, която играя повече от седмица и се зарибявам все повече. В момента е closed beta, така че ще ви трябва код, за да играете. Мисля че все още се намират по разни сайтове в нета.
    Пробвайте, заслужава си.

    #2
    Не е затворена бета. Има и свободна, ама тя е на руски. Впрочем играя и в двете. Аз тебе те срещнах преди няколко дни, или така си мисля, защото беше със същото име. Тук е формата за регистрация на руския сайт: http://game.worldoftanks.ru/registration/
    Last edited by paskal; 10-08-2010, 12:35.

    Comment


      #3
      И аз я играя в затворената бета. Имам вече Leopard, Pz3/4 (за Panter), Pz4 (за Tiger, Hummel), JgPz4 (за JagPanter) и Wespe (ранен опит за Hummel).

      Много ме радва играта.
      War, war never changes..

      Comment


        #4
        Що не вземем да си направим някакъв отбор още от сега. Нали после ще има кланови войни.

        Comment


          #5
          paskal написа Виж мнение
          Не е затворена бета. Има и свободна, ама тя е на руски. Впрочем играя и в двете. Аз тебе те срещнах преди няколко дни, или така си мисля, защото беше със същото име. Тук е формата за регистрация на руския сайт: http://game.worldoftanks.ru/registration/
          аз съм бил, ти как се пишеш?
          ами то сега и да направим отбор, няма да можем да играем заедно. Впрочем кога свършва бетата?

          Comment


            #6
            Ами аз се пиша BGtankist в затворената бета и BGsoldier в руската бета. А кога свършва и аз незнам. Туко що си изтеглих версия 0.5.2 за руската бета и си я инсталирах. След малко ще видя дали има промени и ще пиша.

            Comment


              #7
              Затворената бета е още на 0.4.9
              При нея сърърите са в европа и за това лага е много малък - поне при мен е 80-50.
              War, war never changes..

              Comment


                #8
                Ами общо взето има промени. Едните са, че в началните боеве, още с леките танкове се виждат и средни - Т3, също и по-горните класове леки - Лео, А-20 и др. Има поне една нова карта, за нови машини не съм видял, поне за сега, ще я порагледам повечко. Другото е, че може да си правиш мерника, в менюто "Опции". Давам и линк към промените (на руски е, не съм го чел, а и не го разбирам): http://game.worldoftanks.ru/news/common/new_patch_5_2

                Comment


                  #9
                  Даже на 0.4.5 e closed beta-та
                  War, war never changes..

                  Comment


                    #10
                    Да направя малко обновление. Руската версия е вече 0.5.4 и официалният релийз е бил на 12 август. Скоро ще е възможна сигурно и игра с американските танкове, ето линкче към скрийншотовете им: http://game.worldoftanks.ru/gallery/...merican_tanks/

                    Comment


                      #11
                      Заради руския релийз, натоварването на руските сървъри се оказало голямо, и 25% от европейските сървъри били прехвърлени да обслужват руски битки. Вмомента в натоварено време има голям лаг в европейската затворена бета. Вчера питах един модератор в чата на играта, каза че софт ресет и нов пач след седмица - две (това го говорят от един месец) а нови сървъри другия месец.
                      War, war never changes..

                      Comment


                        #12
                        става игричката получих код и я инсталирах само някой може ли да ми обясни кое ще е по-добре да ъпгрейдвам в началото и изобщо какво се прави горе долу... направих 1 фраг с leichtetraktor май беше.. и съм му купил двигател Круп, ново оръдие и окачване...

                        Comment


                          #13
                          Винаги първото което ъпгредваш е окачването. След това по усмотрение, в зависимост какъв танк си. Ако си TD - по-мощни двигатели, ще ти позволят по-бързо релокиране на нова огнева позиция, и по-бързо въртене на танка, когато някой се опита да те обходи и да излезе извън линията ти на огън. Същото важи и за самоходните гаубици.
                          Ако си нормален танк, пак в зависимост как играеш - скаут или подпомагане на тежките танкове или пробиване на вражеската линия с надеждата да убиеш техните гаубици.
                          War, war never changes..

                          Comment


                            #14
                            Кой къде играе? Аз цъкам от ок. седмица, сега съм с макс. ъпгрейднат Pz III, довечера ще мога да взема Pz III/IV.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #15
                              Аз си цъкам с ИС-3 и Grille...
                              Ама докато стигна ИС-4 ще ми се... А и не играя много редовно напоследък.

                              Comment

                              Working...
                              X