Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проект Изгубената България

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Проект Изгубената България

    Шапка им свалям на колегите за проекта:

    Историята в снимки: от XIX-ти до XXI-ви век. Архив от фотографии за историята и бита на българина. Изчезнали пейзажи и гледки.


    Уникално
    We don't see things as they are, we see them as we are
    ---Anais Nin----

    #2
    Наистина уникален проект, благодарности
    Last edited by KIZIL DELI; 24-07-2009, 09:46.

    Comment


      #3
      Изгубено е нещо много повече от материални ценности, изгубени са националната гордост и самочуствие.

      Comment


        #4
        Свалям шапка!
        "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
        FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

        Comment


          #5
          От това имах нужда... А и не само аз! Красота!
          Благодарности...
          Използвам и случая да поздравя всички "живущи" тук

          Comment


            #6
            "... твойта хубост , твойта прелест , ах те нямат край. ..."
            Добавено в Favorites , благодарности!

            Comment


              #7
              Родолюбива дейност, достойна за уважение!

              И тази също:

              Comment


                #8
                Пейо от "Изгубената България"
                в-к Дневник

                Comment


                  #9
                  браво за страхотната идея, снимките са страшни

                  Comment


                    #10
                    На изгубената Блъгария е намерен спасителя и !

                    Прекрасен сайт!Поздравявам Пейо Колев и му желая здраве ,бодрост и да върви напред в разработването на проекта Държавата в лицето на пича Божко трябва да му даде средства.Той какво се прави,че не знае за сайта на Пейо ли ?
                    sigpic

                    Comment


                      #11
                      museau,
                      Позволи ми да не се съглася.
                      Ако държавата, т.е. правителството, финансира проекта, то ще изисква да влияе върху съдържанието на сайта и начина на представяне на информацията.
                      Според мен, ако искаме сайтът да продължава в духа в който е наченат, най-добре е да го подкрепим ние - не сме богати, но сме много.
                      "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
                      FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

                      Comment


                        #12
                        Пейовата "Изгубена България "

                        Напълно си прав.Не бях се замисли по този въпрос.Особено сега с намесата на разни МРЪСНИ пари,които стриктно искат да прокарат директно влиянието си. Ние ще платим!!! Пейо да каже как? Аз лично ще му изпратя някои мои шедьоври от войните и други интересни за историята снимки и материали,които притежавам ,защото виждам ,че са родолюбиви мислите му,а и има възможности като специалист . А и ще събера от колекционерите ,ще сканирам и ще му ги изпратя. Да спасим за бъдещите поколения каквото е останало.
                        Last edited by museau; 17-10-2009, 19:49. Причина: Неправилна позиция
                        sigpic

                        Comment


                          #13
                          museau написа Виж мнение
                          Особено сега с намесата на разни еврейски и други пари,които стриктно искат да прокарат директно влиянието си.
                          ??!!

                          Comment


                            #14
                            museau,
                            Аз съм 100% евреин. Дедите ми са участвали във всички войни за обединението на България. Само от страна на баща ми - дядо ми и четиримата му братя са се били в Балканските и Първата Световна Война.
                            Един от тях е загинал, един е ранен и двама са получили орден.
                            Брат на пра-дядо ми е участник в Сръбско-Българската война.
                            Загинали по бойните полета за България са около 900 евреи - при общо 40,000 еврейско население в царството по това време.
                            Твой избор е кого ще избереш като типичен представител на еврейското племе - стотина далавераджии или хилядите воини участвали във войните.
                            Last edited by Изчезнал Безследно; 19-10-2009, 20:49.
                            "Culture is roughly everything we do and monkeys don't."
                            FitzRoy Somerset, 4th Baron Raglan

                            Comment


                              #15
                              Нямам нищо против евреите. Имам приятел генерал от еврейската армия Илийчо Леви,а и съученик Владимир Рафаел Бераха , който живее в Бат Ямб и когото обичам безкрайно. Имам предвид еврейските пари на Сорос,които работят против България и други подобни.Баба ми се е грижила за интерниран евреин в нашето село преди девети - Сами Меворах се казва.Не ме разбирай грешно? Поначало българите имаме отлично отношение към евреите и не ги делим от нашата нация .Те са умни и предприемчиви хора и имат заслуги за нашето развитие ,за което благодаря сърдечно. Ако съм те наскърбил -извинявай !
                              Last edited by museau; 18-10-2009, 21:18. Причина: не добре обмислен текст
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X