Съобщение

Collapse
No announcement yet.

SPAM, SPAM, lovely SPAM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    SPAM, SPAM, lovely SPAM

    Доста мислих и в крайна сметка не виждам смисъл да продължавам участието си. При грамадното превъзходство на Даниц и Воланд единствената ми алтернатива е да ги надиграя, което е абсурдно при положение, че те са много по-опитни и запознати с материята. На този етап положението ми е толкова неравностойно че по-нататъшно участие ще го имам повече като задължение, отколкото като забавление, което съгласете се е безсмислено. Така че GG и мисля да съм до тук.

    Невалиден пост, вж по-нататък.
    Last edited by Imperial; 02-12-2008, 02:35.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    #2
    /me си отбелязва - поредната игра развалена от Имперец ...

    В миналата поне се отказа още в началото , вместо да се създава работа и напрежение на толкова много хора .... и най-вече да се опропастява труда на Одзава.

    Но би било лицемерно да заяве, че съм шокиран/изненадан/потресен/хванат неподготвен от такава новина. Точно днес разправях на Влади а.к.а. Пилот, как Импереца обиксновенно като усети твърдото и веднага се втурва да се оправдава с липса на време, прекалената натовареност на работата, "нямане смисъл да се губе времето" и т.н. Което не му пречи да се запише в поредната игра де .... що ли не помня няколко години вече игра в която Импереца да е завършил участието си като хората ...

    Е такъв е живота. Беше ми приятно да играя и до там докъдето стигна. Само дето сега всичките напъни на американската пропаганда ще изглеждат още по-смешни
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      #3
      Играта няма нужда да спира, друг играч може да стане президент, на този етап не мисля че някой може да се справи по-зле от мен, даже напротив. За останалото, опасявам се че съм вложил в тази игра няколкократно повече време и усилия от тебе, но това си е между мен и Одзава, той си знае много добре.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        #4
        от мен със сигурност повече - аз като човек имаш реална оценка на силите си - не се бутам за президент на света , за да се откажа когато стане най-напечено ...

        Но да видим дали ще има кой да поеме САЩ ...
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #5
          SPAM, SPAM, lovely SPAM

          Прочее я ми припомни кои са тия много игри които съм бил провалил. Сетих се само за една друга, в която съм се отказал в началото при това след като ми изгониха най-близкия съюзник. Или ако обичаш си върни думите назад.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #6
            Воланд 1 - Германия остана без играч за няколко хода - докато не дойдоха двама веселяци , които заговорничаха с Мелиса

            Воланд 2 - Май пак остана германия без играч - но в интерес на истината май там беше албирео а не ти .... но нещо ме гложди и ми се струва че и ти беше намесен в цялата работа

            Стереотипи явно ха ха
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              #7
              Воланд 1? Най-най-първата игра? Ами че там не си спомням да съм излизал, помня че доста успешно се развиха нещата, налазих полша неприятно. Най-много да съм нямал време наистина.

              Воланд 2 не беше 2 ами сигурно 17, там изгониха албирео заради прекалено агресивно спорене с водещите, а бяхме натворили и вкарали в действие такива готини планове, че като го махнаха на мен ми се прецакваше всичко тотално. Не се брои.

              Така че ще помоля да се въздържаш от злословия в бъдеще.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #8
                Империал, остави го Крилов, той се е вживял в пропагандиране и нещо реалността и логиката(особено в икономиката) му се изплъзват
                Kerls, wollt ihr ewig leben?

                Comment


                  #9
                  Ако обичате прекратете глупавите разговори. И преди съм казвал и сега ще се повторя:
                  1. Играта е за забавление и всеки участва в нея според времето, възможностите и желанието си. Всеки е добре дошъл - всеки е свободен да напусне.
                  2. Така или иначе тази игра ще продължи докато играчите желаят. не мога, не искам и няма как да задължа някого да участва ако той не желае.
                  3. Надявам се след като приключим с тази да направим една наистина стойностна дискусия за това какво би било добре да се подобри в механиката и правилата. А след това Имперко имаше идея да я пуснем на Танк.нет форума.
                  Така, че запазете си емоциите за други места. И не си изяснявайте по този начин отношенията. Поне не тук. Това е единствената ми молба.
                  Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
                  Неизвестен руски адмирал

                  Comment


                    #10
                    Крилов говори от името на целия ни отбор. Точка. През цялото време. Точка.

                    Comment


                      #11
                      Одзи, аз бих продължил да цъкам дори при такова тежко положение, ако механиката на играта беше по-лека и не се изискваха толкова много усилия по управлението на информацията. Но това ще го обсъдим като приключи всичко.
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment


                        #12
                        Съпротивлявайте се

                        Comment


                          #13
                          Imperial написа Виж мнение
                          Воланд 1? Най-най-първата игра? Ами че там не си спомням да съм излизал, помня че доста успешно се развиха нещата, налазих полша неприятно. Най-много да съм нямал време наистина.

                          Воланд 2 не беше 2 ами сигурно 17, там изгониха албирео заради прекалено агресивно спорене с водещите, а бяхме натворили и вкарали в действие такива готини планове, че като го махнаха на мен ми се прецакваше всичко тотално. Не се брои.

                          Така че ще помоля да се въздържаш от злословия в бъдеще.
                          под воланд 1 имах пред вид онази дето албирео се самоизгони. Воланд две - там дето избега Гоги, като му стана напечено. А в началото пак осиротя Германия ... а май и Австрия. И ме гложди съмнението че там бяхте ти и Албирео. Може и да греша ... ако греша - извинявам се. Но въпреки това явно общото ми впечатление не ме е подвело и пророчеството изказано пред Влади сутринта се сбъдна вечерта
                          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                          请您死在地狱般的阵痛
                          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                          きさまはしんでくださいませんか
                          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                          Comment


                            #14
                            von Danitz написа Виж мнение
                            Съпротивлявайте се
                            Японски не разбирам, дай на български.
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #15
                              Defence Yourself

                              Comment

                              Working...
                              X