Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сухопътни войски и авиация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Сухопътни войски и авиация

    Ами тъй като сега с приоритет е флота, ще гледам да бъда скромен.

    Значи за авиация не съм предвидил нищо с цел спестяване и пък в момента едва ли тя ще изиграее голяма роля.

    За сухопътните войски предлагам следното - създаване на танкова бригада - 1 брой ( 1 ед.ТП и 150 х.ф.); 1 брой артелерийски полк (1 ед.ТП и 50 х.ф.); 1 брой пехотна дивизия (1 ед.ТП и 60 х.ф.)

    Ако няма срества поне вижте дали може да се създаде нова технология към въоръжените ни сили, която след време чрез нея да имаме поне частично превъзходство срещу противника.
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    #2
    Значи за модернизация на армията вече споменах в темата за 2 ход. А за производство на нови съединения предлагам както по-рано исках - създаване на танкова бригада - 1 брой ( 1 ед.ТП и 150 х.ф.); 1 брой артелерийски полк (1 ед.ТП и 50 х.ф.); 1 брой пехотна дивизия (1 ед.ТП и 60 х.ф.). Сега вече иконм. министър ще каже за какво има, и за какво няма пари и средства. Тези съединения са предвидени за Кавказкия регион.
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    Comment


      #3
      с 1 ед, ТП можете да създадете 12 съединения (пд, кд, ап, бб и тб) годишно. С 3 ед. - съответно 36 съединения.
      Пишут нам много.... Погубит нас всеобщая грамотность.
      Неизвестен руски адмирал

      Comment


        #4
        Воланд спомена съотношение от 8:2 за флот/армия. Това значи, че ти би трябвало да разполагаш с 2 единици ТП.
        На мен също ми се струва съвсем логично решение, макар че аз по-скоро бих заложил на 7:3.
        Парите, които ще са ти нужни за количеството промишленост, което Воланд избере няма да представляват проблем.
        Канцлер на хазната

        Comment


          #5
          Няма проблем колкото се реши 7:3 или 8:2 все още ножа не е опрял до кокала, че да имам претенции за по-големи средства. Пък и на този етап наистина е по-добре да се развива флота все пак тя ни е основната бойна единица.
          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

          Comment


            #6
            Ще се опитаме да закупим малко допълнително ТП от чужбина. Между другото можеш ли да разчетеш исвестно усилване на силите ни във Ванкувър във връзка с евентуалното нападение по западното крайбрежие на щатите? Не твърде голямо, за да изглежда като подготовка за това което ще правим, но и да не е твърде малко.

            Comment


              #7
              Искам да питам нали през ход 3 направихме още сухопътно войски, обаче май не бяха отбелязани в екселския файл, има ли ги наистина или се бъркам, питам да знам дали да ги използвам в кампанията със САЩ?
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment

              Working...
              X