Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Имперски генерален щаб

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Имперски генерален щаб

    Тук ще се обсъждат единствено военните планове и разположението на войските.
    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
    Проект 22.06.1941 г.
    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

    #2
    Дайте адрес, на който да пратя сегашното разположение на армията.
    Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

    Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

    Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

    Comment


      #3
      Воланд аз посочи адрес защото аз пък имам да ти пращам разположението на флота.

      Comment


        #4
        uk@history-simulations.net - това е поща само за играта.
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #5
          И аз изпратих дислокацията на армията и авиацията.
          Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

          Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

          Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

          Comment


            #6
            Съобразихте ли се с важните икономически обекти?
            Канцлер на хазната

            Comment


              #7
              Наблегнах на Индия, Сингапур и Бруней. По-малко на Канада, Австралия, Нова Зенландия и Африка и разбира се има войски и в Англия. Аз съм пратил дислокацията на Воланд, ако има нужда от промени аз съм си дал пълното съгласие.
              Къде и да одиш, къде и да шеташ, не се срами, не се плаши българин да си.

              Никой не е по-сляп от този, който не иска да вижда.

              Войната е много сладко нещо за тези, които не са я виждали.

              Comment


                #8
                Shelenberg написа Виж мнение
                Наблегнах на Индия, Сингапур и Бруней. По-малко на Канада, Австралия, Нова Зенландия и Африка и разбира се има войски и в Англия. Аз съм пратил дислокацията на Воланд, ако има нужда от промени аз съм си дал пълното съгласие.
                В азия има доста голямо присъствие на кралския флот. но последно искам да питам икономическия министър къде трябва силно флотско присъствие за да знам дали трябва да преместя Азиатската ескадра от базата и в Китай.

                Comment


                  #9
                  Най-важната точка за цялата ни икономика (изключвайки Острова) се намира в северната част на остров Борнео (град Бруней) и южната част на полуостров Малай (град Сингапур).

                  От гледна точка на водите, това представлява море Сулу, Южно китайско море и в малка степен Бенгалския залив.
                  Канцлер на хазната

                  Comment


                    #10
                    Карта на военните бази. Лека-полека на нея ще нанеса и войските и останалите елементи:
                    Last edited by messire Woland; 28-08-2008, 13:15.
                    Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                    Проект 22.06.1941 г.
                    "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                    Comment


                      #11
                      Разположението на авиацията е добре, очаквам разположението на армията и това на флота. Желателно е рецидивист да се поучи поне малко от военния ни министър. Ако трябва известно време ще е при него за обучение и тогава ще поеме задълженията си.
                      Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                      Проект 22.06.1941 г.
                      "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                      Comment


                        #12
                        Аз съм ти изпратил разположението на флота.За Сингапур смятам че е много слабо защитена и е рисковано да там да се намират корабите от Азиатската ескадра а според разположението на флота си е много добро.Но ако сте решили че там е най удачно да се разположи флота аз съм длъжен да изпълня вашето желание.
                        Last edited by recidivist; 28-08-2008, 14:42.

                        Comment


                          #13
                          recidivist написа Виж мнение
                          Аз съм ти изпратил разположението на флота.За Сингапур смятам че е много слабо защитена и е рисковано да там да се намират флотовете от Азиатската ескадра а според разположението на флота си е много добро.Но ако сте решили че там е най удачно да се разположи флота аз съм длъжен вашето желание.
                          Разположението на флота, което си ми пратил, не се отваря. Хич. Едно, че окончанието на файла е объркано и второ - самия файл не се отваря по никакъв начин с ексел.
                          Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                          Проект 22.06.1941 г.
                          "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                          Comment


                            #14
                            recidivist написа Виж мнение
                            Аз съм ти изпратил разположението на флота.За Сингапур смятам че е много слабо защитена и е рисковано да там да се намират корабите от Азиатската ескадра а според разположението на флота си е много добро.Но ако сте решили че там е най удачно да се разположи флота аз съм длъжен вашето желание.
                            Аз продължавам да не разбирам добре какво казваш.

                            Но имай предвид, че ако Сингапур падне, на корабите няма да има с какво да се движат.
                            Канцлер на хазната

                            Comment


                              #15
                              messire Woland написа Виж мнение
                              Разположението на флота, което си ми пратил, не се отваря. Хич. Едно, че окончанието на файла е объркано и второ - самия файл не се отваря по никакъв начин с ексел.
                              Формата на файла е ексел и на моя компютър се отваря също така се отваря на компютъра на Shelenberg вече съм изпратил нов списък преместих флота в Сингапур.

                              Comment

                              Working...
                              X