Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Форумна игра - Колонизация

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Форумна игра - Колонизация

    Б, , , ъ, , , д, , , и, , , к, , , о, , , л, , , о, , , н, , , и, , , з, , , а, , , т, , , о, , , р, , , …

    Инфо - http://colonization.forumotion.net/f...1/topic-t1.htm

    Има 10 свободни места. Действието се развива Югоизточна Азия от 1650 г. Айде, идвайте, и "колкото повече, толкова повече", както дълбокомислено обобщава Мечо Пух.

    #2
    Човече, тъй като сам съм правил и почти реализирал подобни игри- хайде да си направиш труда да си обмислиш нещата преди да пускаш обява за играта?
    Казвам го с добро чувство, зада ти спестя много разочарования и време
    "Далеч съм от мисълта си"

    Comment


      #3
      Обмислено е всичко, достатъчно за един начален стадий на играта. Целта е не играта да се направи, да изкара два-три месеца и да се разсъхне (както съм виждал да става, защото аз също съм участвал в подобен род игри). Целта е играта да се РАЗВИВА единствено и само такава, каквато играчите я искат. Всички жизнено важни елементи са налице, от играчите се очаква не само да играят, но и сами да развиват играта. Виждал съм какво става в другите игри - играачите се млатят два три месеца и всичко се разпада, обикновено защото админът не е в състояние да води играта. Е цаката е в това при набиране на повече играчи всичко така да се организира, че играта винаги да има админ. Когато другият по една или друга причина не може да се справя.

      Благодаря за забележката, ще я взема под внимание. Играта трябва да се развива постоянно, за да оцелява.

      Comment

      Working...
      X